ثبت نام

ورود

فراموشی گذرواژه

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟ نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید. یک لینک برای ساختن رمز جدید در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.

شرایط و قوانین سایت

به نام خدا

 

 1. کلیه فعالیت این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و با افرادخاطی مطابق قانون جرائم رایانه ای برخورد خواهد شد.
 2. شناسه کاربری هر فرد نشانه هویت اوست . لطفا در صورت امکان برای انتخاب نام کاربری از نام حقیقی خود استفاده نمایید . در غیر این صورت استفاده از نامهای نامرتبط شامل نامهای سیاسی ، مذهبی ، تجاری و کلمات غیر اخلاقی مجاز نبوده و این دسته از شناسه ها به محض مشاهده حذف می شوند.
 3. در زمان ایجاد یک پرسش جدید در قسمت”عنوان پرسش شما” یک عنوان کوتاه انتخاب نمایید و از نوشتن متن کامل پرسش خود در این قسمت پرهیز بفرمایید.
 4. لطفا در انتخاب دسته بندی دقت نمایید پرسش های خود را در قسمتی ایجاد کنید که با موضوع همخوانی داشته باشد . خواهشمندیم از مطرح کردن پرسش در قسمتی که با موضوع دسته بندی آن همخوانی ندارد، پرهیز کنید.
 5. اعلام نظر مثبت و منفی خود را با دادن امتیاز به پرسش ها و پاسخ ها مشخص نمایید و از نوشتن پست های اضافه بابت تشکر یا تذکر خودداری نمایید.
 6. اقدام به تبلیغ در این وب سایت به هر شکل ممنوع می باشد . تشخیص مصادیق تبلیغ به عهده مدیر وب سایت می باشد و مدیران اختیار حذف مطالب تبلیغاتی را دارند.
 7. مدیران وب سایت در انتشار و یا عدم انتشار مطالب اختیار تام دارند.
 8.  انتشار هریک از مطالب این وب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد . در غیر این صورت مدیریت حق پیگیری قانونی دارد و می تواند با وب سایت خاطی برابر با قوانین جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران برخورد نماید.
 9. این وب سایت پایگاهی برای بحث و تبادل نظر درباره مباحث فنی و تخصصی شبکه می باشد . لذا از بحث درباره کلیه مسائل نامرتبط خودداری کنید.
 10.  در صورت معترض بودن به هر موردی ، فرد معترض می تواند بطور مستقیم اعتراض خود را به مدیریت اعلام نماید.
 11. درج اعتراض در قسمت عمومی سایت ممنوع و می تواند موجب قطع دسترسی کاربر شود .
 12. لطفا از چندبار فرستادن یک پرسش جدا خودداری کنید . این کار  نه تنها باعث زودتر به جواب رسیدن نمی شود بلکه فقط باعث شلوغی و بی نظمی در  وب سایت خواهد شد.
 13. شما درصورت مشاهده هرگونه تخلف توسط کلیه کاربران ، می توانید از قسمت آیکون “گزارش تخلف” در گوشه بالایی همه پرسش ها و پاسخ ها، مراتب را به اطلاع مدیریت سایت برسانید. بدیهی است در صورت صحت گزارش، با شخص خاطی برخورد خواهد شد.
 14. درصورت انجام تخلف، ابتدا به فرد خاطی تذکر داده خواهد شد ؛ در صورت تکرار ، نام کاربری ایشان برای فواصل زمانی ۱روز الی ۶ ماه مسدودخواهد شد.
 15. مطالبی که مقایر با شرایط و قوانین سایت باشند بدون اخطار قبلی حذف خواهد شد.
 16. در صورت نقل قول مطلب منبع اصلی آنرا ذکر کنید . در صورتیکه نام نویسنده موجود باشد ، با ذکر نام به حقوق ایشان احترام بگذارید . در صورتیکه مطلب روی اینترنت موجود باشد شایسته است URL آن ذکر شود .
 17. عضویت در این سایت به منزله قبول شرایط و قوانین سایت می باشد  و کاربران همواره باید در چارچوب قوانین سایت فعالیت کنند.