ثبت نام

ورود

فراموشی گذرواژه

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟ نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید. یک لینک برای ساختن رمز جدید در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.

راهنما

دامپزشک آنلاین اولین و قدیمی ترین کلینیک آنلاین دامپزشکی کشور است که در سال ۱۳۹۳ با نشان دامپزشک آنلاین و دامنه dampezeshkonline.ir توسط دکتر سروش افشار شروع به کار کرد.دامپزشک انلاین در سال ۱۳۹۵ تغییرات زیادی را در بر داشته و امکانات زیادی به آن اضافه شده است.

شما در دامپزشک آنلاین می توانید در هر ساعت از شبانه روز اقدام به پرسش سوال خود از دامپزشک متخصص بکنید و همانند کلینیک حیوان خود را مورد معاینه و ویزیت قرار بدید. هم چنین می توانید پاسخ های خود را در سوالات دیگر جست و جو کنید.

در نسخه ی جدید سایت با توجه به امکانات آن سوالات کاملا تخصصی است و حیوان شما ۱۰۰% مورد ویزیت کامل قرار می گیرد و سریعا هز آن چیزی که شما به آن نیاز داشته باشید برای شما در ۴ بخش ۱-توصیحات ۲- تشخیص ۳-پرسش دامپزشک از شما ۴- درمان ارسال می شود.(بخش پرسش سوال و درمان فقط برای شما قابل دسترسی خواهد بود و شخص دیگری توانایی مشاهده ی آن را نخواهد داشت)

تعریفات:

دکابن:مخفف دامپزشک آنلاین و به معنای اعتباری که شما در سایت برای دیدن پاسه ها و پرسش ها خرج می کنید.

پرسش سوال:می توایند با کسر مبلغی از دکابن با توجه به پلن vip خود اقدام به پرسش سوال و ویزیت بیمار خود بکنید.

دیدن پاسخ ها:می توانید با خرج دکابن با توجه به پلن vip خود اقدام به دیدن پاسخ های سوالات دیگر بکنید اما فقط دو بخش توصیحات و تشخیص در دسترس خواهد بود.

بعد از عضویت در سایت، وراد بخش عضویت ویژه شوید و یکی از طرح های موجود را با توجه به بازه ی زمانی و تخفیفات در نظر گرفته شده انتخاب نمایید.سپس به راحتی با خرج دکابن می توانید اقدام به دیدن پاسخ ها و پرسش سوال و ویزیت انلاین دام خود بفرمایید.